Ta strona używa plików Cookies. Korzystajšc z naszej strony bez zmiany ustawień przeglšdarki będš one zapisane w pamięci urzšdzenia.
Więcej informacji dostępne w Polityka Prywatnoœci | Obowišzek Informacyjny - RODO

Zamknij

SZKOLENIA

Merytoryczna wiedza i praktyczne umiejętności czyli ?Specjalistyczne szkolenie naszych klientów w Kiesel Bauchemie GmbH&Co.KG przeprowadzone w dniach 07.03. - 10.03.2011 r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów firma Kiesel po raz kolejny zorganizowała i przeprowadziła w Niemczech specjalistyczne szkolenie z zakresu zastosowania chemii budowlanej. Dzięki udziałowi w tego typu szkoleniach, nasi klienci mogą wzbogacić i zaktualizować swoją wiedzę na temat naszego asortymentu co w przyszłości skutkuje efektywnym i wydajnym użytkowaniem najlepiej dobranych produktów Kiesel.

Głównym tematem tegorocznego szkolenia była kwestia przedstawienia produktów Kiesel tak aby klient poznał zalety i korzyści z ich stosowania i docelowo wybrał najlepiej odpowiadające jego wymaganiom. Dzień pierwszy szkolenia miał na celu zapoznanie się z kompleksowym „Programem Wykładzinowym”. Dzień drugi szkolenia obejmował zakres całościowego „Programu chemii do Parkietu”. Dzień trzeci w całości poświęcony był „Lakierom Kiesel”.

Cieszymy się, że prowadzone przez firmę Kiesel szkolenia spotykają się z tak dużym zainteresowaniem uczestników, a przekazana podczas ich trwania...

Specjalistyczne szkolenie naszych klientów firma FACHOWIEC

Pruszków k/Warszawy w dniach od 28-09 do 30-09-2016