Ta strona używa plików Cookies. Korzystajšc z naszej strony bez zmiany ustawień przeglšdarki będš one zapisane w pamięci urzšdzenia.
Więcej informacji dostępne w Polityka Prywatnoœci | Obowišzek Informacyjny - RODO

Zamknij

NASZE PRODUKTY

Jako lider na rynku chemii związanej z układaniem parkietu i wykładzin, zapraszamy do zapoznania z naszą szeroką ofertą.

Oka MK NEU - Klej montażowy

  • - nie zawiera rozpuszczalników i silikonu
  • - bezwonny
  • - bardzo wysoka wytrzymałość końcowa
  • - wyjątkowo wysoka przyczepność początkowa
  • - do płyt dekoracyjnych, listew przypodłogowych, okładzin ściennych
  • - do montażu konstrukcji drewnianych
  • - do szybkiej naprawy płytek ceramicznych
  • - bardzo nisko emisyjny EC1PlusR

 

Opis produktu:
Oka MK to gotowy do aplikacji, jednoskładnikowy klej montażowy o wyjątkowo wysokiej przyczepności początkowej. Wytrzymałość. Oka MK przylega do wszystkich popularnych, chłonnych podłoży w budownictwie, takich jak Styropian, drewno, kamień, tynk itp. Oka MK nadaje się do montażu okładzin ściennych, paneli, listew przypodłogowych, drewno i PCV, izolacja, panele dekoracyjne i akustyczne, kanały kablowe na włóknie cementowym, gazobetonie, płycie wiórowej, Płyty MDF, sztywna pianka PU itp. Oka MK można stosować do montażu konstrukcji drewnianych lub betonowych lub do montażu parapetów i elementów wykończeniowych ze sztywnej pianki poliuretanowej lub polistyrenu.
Oka MK bardzo dobrze nadaje się do naprawy połączeń płytek ceramicznych
Nie nadaje się do PE, PP, PTFE, silikonu i bitumu.

 

 
Przygotowanie podłoża:

Wszystkie podłoża konstrukcyjne są odpowiednie z wyjątkiem PE, PP, PTFE, silikonu i bitumu. jeden
Podłoża muszą być chłonne, w przeciwnym razie początkowa przyczepność jest mniejsza, a utwardzanie dłuższej trwa. Podłoże musi być czyste, suche, stabilne i wolne od kurzu i tłuszczu.

 
Aplikacja – sposób użycia:
Za pomocą pistoletu nabojowego nałożyć klej montażowy po stronie łączenia jako pasmo lub w punktach (maksymalna odległość 15 cm). W przypadku klejenia paneli umieść kropki w obszarze narożnika i krawędzi. Po nałożeniu kleju należy od razu mocno docisnąć przyklejony element. Nie czas trwania, ale siła nacisku podczas wiązania określa siłę klejenia. Dlatego korekty należy dokonać przed naciśnięciem.
 

Dane techniczne:

Kolor:

beżowo-biały,

Zakres stosowania

wewnątrz

Baza

dyspersja akrylanu 1-K

Konsystencja

stabilna pasta

Gęstość

1,30 g/ ml (EN ISO 1183-1)

Odporność na temperaturę

- 20⁰C do + 70⁰C

Odporny mechanicznie*

do około 15 minut

Klasa materiału budowlanego

B2 (normalnie niepalna) (DIN4102 część 1)

Przechowywanie:

przechowywać w miejscu suchym zabezpieczonym przed mrozem, trwałość podczas przechowywania ok. 18 miesięcy ( w temp. +5⁰C do +25⁰C)

 

EMICODE

EC 1PlusR wg GEV

*

W temperaturze + 20 °C i przy względnej wilgotności powietrza 65 %. Wyższe temperatury wpływają na zmniejszenie, niższe temperatury na zwiększenie tych wartości.

 


Czyszczenie narzędzi:
Przed utwardzeniem bezzwłocznie umyć w wodzie. Potem już tylko mechanicznie.
 
Opakowanie / paletowanie:
90 kartonów x 12 x 310 ml
Numer artykułu: 60074,  EAN: 4015705600741

Powyższe informacje, w szczególności zalecenia dotyczące sposobu użycia i stosowania naszych produktów, oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu. Ze względu na różnorodność materiałów i znajdujących się poza naszym wpływem warunków pracy zalecamy w każdym przypadku przetestowanie produktu we własnym zakresie, które dostatecznie potwierdzi przydatność naszych produktów pod kątem przewidywanych metod i celów zastosowania. Zarówno powyższe informacje, jak i ewentualne porady przekazywane ustnie nie mogą stanowić podstawy uzasadniającej odpowiedzialność, chyba że wynika to z naszej umyślnej winy lub rażącego niedbalstwa. Z chwilą opublikowania niniejszej Karty Technicznej Produktu wszystkie poprzednie wydania tracą ważność.